#DobregoDnia – pojawiły się nowe kubki w księgarni on-line

Rodzinka naszych kubków powiększyła się o kolejny wzór, tym razem mamy dla każdego coś fajnego i pozytywnego. 🙂 Z tej racji przygotowaliśmy żółty kubek z napisem: „Dobrego Dnia”. Jest on już dostępny w naszej księgarni on-line.

kubki-dobrego-dnia-2

W najbliższych tygodniach pojawią się kolejne wzory, tym razem z ciekawymi myślami z duchowości monastycznej. Z bieżących zapowiedzi wydawniczych: szykujemy coś specjalnego – będzie to związane z ojcem Leonem, który został wybrany twarzą Małopolski i ambasadorem Światowych Dni Młodzieży. W nawiązaniu do tych wydarzeń przygotujemy małą niespodziankę dla wszystkich fanów ojca Leona Knabita.

Z ciekawostek znalezionych w Internecie: Fakt24 napisał o naszych opaskach z egzorcyzmem w bardzo pozytywnym świetle… czym wywołał, pełną emocji dyskusję, którą możecie znaleźć pod artykułem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl