E-booki na stronie księgarni internetowej. Premiera pierwszej publikacji elektronicznej „Dusza z ciała wyleciała. Rozmowy o śmierci i nie tylko”.

Stało się. Wreszcie umożliwiamy Czytelnikom kupno elektronicznych wersji książek z naszej oferty wydawniczej. Póki co, jest to jedna publikacja, ale najnowsza: „Dusza z ciała wyleciała. Rozmowy o śmierci i nie tylko”. Nie bójcie się, za parę dni pojawią się kolejne, m.in. „Modlitwa Jezusowa”, „Opowieści pielgrzyma”, „Pomiędzy grzechem a myślą”, jak również książki ojca Leona.

W specjalnej zakładce, gdzie znajdziecie nasze wszystkie e-booki, stopniowo z biegiem czasu pojawią kolejne publikacje elektroniczne, w tym również „Filokalia”. Na pierwszy rzut pójdzie wybór tekstów na temat modlitwy serca. Potem regularnie, w miarę ukazywania się kolejnych tomów „Filokalii”, będą pojawiać się nowe e-booki.

Kup wersję elektroniczną książki DUSZA Z CIAŁA WYLECIAŁA

dusza-z-ciala-wyleciala-2

Na początku maja planujemy umieścić nowe tytuły, które będą w promocyjnych cenach. Warto nas śledzić w mediach społecznościowych i za pomocą newslettera, za pomocą którego regularnie przesyłamy informacje o naszych nowościach i promocjach cenowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl