Filokalia – wybór tekstów o modlitwie serca – po raz pierwszy w wersji elektronicznej. E-book już dostępny…

Obecnie w języku polskim mamy jedynie wybór tekstów o modlitwie serca, wydany pod tytułem „Filokalia”. Jakiś czas temu pisaliśmy o rozpoczęciu projektu, który za cel ma przetłumaczenie całości pism duchowych zebranych przez świętych Nikodema Hagiorytę i Makarego z Koryntu. Antologia ta od dłuższego czasu cieszy się szczególnym zainteresowaniem chrześcijan w Polsce.

Dzisiaj idziemy dalej: udostępniamy w naszej księgarni on-line e-book „Filokalia. Teksty o modlitwie serca”. Jest to pierwsza w Polsce elektroniczna publikacja tych wyjątkowych tekstów, które obejmują okres od IV do XV w.

Kup EBOOKA Filokalia. Teksty o modlitwie serca

ebook-filokalia

Jednocześnie przypominamy, że tak jak do tej pory, możecie korzystać z innych e-booków, które nawiązują do praktyki modlitwy Jezusowej – chodzi o „Opowieści pielgrzyma” i „Modlitwę Jezusową”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl