Już jest! Długo oczekiwana książka ojca Leona Knabita OSB i Łukasza Wojtusika „Dusza z ciała wyleciała. Rozmowy o śmierci i nie tylko”

Wreszcie jest, po długich miesiącach pracy korektorskiej i redakcyjnej przyjechały do nas świeżutkie egzemplarze książki-wywiadu pt. „Dusza z ciała wyleciała. Rozmowy o śmierci i nie tylko”, którego autorami są Łukasz Wojtusik i ojciec Leon Knabit. Całość została opatrzona pięknymi i klimatycznymi zdjęciami Adama Golca.

Wyszło super: do dyspozycji macie ponad 220 stron tekstu, w twardej oprawie. 12 rozmów na poważne tematy, które dotyczą każdego z nas, bo – nie ukrywajmy – każdego czeka ten sam koniec. Od nas zależy, jak do tego momentu się przygotujemy. Właśnie te spotkania Łukasza Wojtusika z doświadczonym mnichem, jakim jest ojciec Leon, mają za zadanie pomóc w zrozumieniu pewnych mechanizmów i sytuacji, w jakich często mamy okazję uczestniczyć (np. śmierć najbliższych).

Czy śmierć może być godna? Po co nam cierpienie? Co dzieje się, gdy dusza z ciała wyleciała? Co powiedzieć matce, która straciła dziecko? I co z samobójcami? Dlaczego śmierć lubi publiczność, dlaczego media grają śmiercią? Dlaczego wyrzuciliśmy śmierć za próg, nie trzymamy ciała zmarłej osoby w domu? Czy żałoba może być na pokaz? Dlaczego chrześcijanie nie cieszą się ze śmierci, przecież za moment z martwych powstaną? Co potem – niebo i aniołki?

To tylko niektóre pytania… Więcej znajdziecie już w samej publikacji, którą możecie zakupić w naszej nowej księgarni on-line. Jeżeli chcesz współpracować z nami w promocji naszego HITU (recenzje, materiały prasowe), skontaktuj się z nami: jacek@tyniec.com.pl.

kup-teraz-dusza-z-ciala-wyleciala

Poniżej umieszczamy materiały, które już ukazały się z okazji premiery, czyli fragmenty z książki, recenzje i opinie:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl