Koszulki nie z tej ziemi – KEEP CALM and ORA et LABORA

W naszej księgarni czeka na Was coś wyjątkowego. Zazwyczaj byliście przyzwyczajeni do koszulek z medalikiem św. Benedykta, teraz czas na zupełną nowość.

Pomysł zrodził się spontanicznie… Widząc ogromną popularność, jaką cieszą się grafiki KeepCalm, pomyśleliśmy — dlaczego by nie wykorzystać takiej formy promocji do rozpowszechniania duchowości benedyktyńskiej? I tak powstały wyjątkowe koszulki KEEP CALM and ORA et LABORA.


Napisali o naszych koszulkach:

Zobaczcie reportaże:


Kilka miesięcy wcześniej założyliśmy fanpage o tej samej nazwie, za pomocą którego pragniemy promować naukę Ojców Pustyni, w której nurcie św. Benedykt i jego uniwersalne hasło — ora et labora (módl się i pracuj) — są mocno zakorzenieni.

Te dwa elementy — fanpage i koszulki — tworzą jedną całość, której zadaniem jest uświadomienie istnienia uniwersalnych zasad, dzięki którym można dojść do harmonii pomiędzy tym, co duchowe i tym, co ziemskie.

 

  • keep-calm-and-ora-et-labora-koszulki-tyniec-1
  • keep-calm-and-ora-et-labora-koszulki-tyniec-2
  • keep-calm-and-ora-et-labora-koszulki-tyniec-3

 

Św. Benedykt i Ojcowie Pustyni poprzez doświadczenie życia i trudu egzystencji na pustyni doszli do odpowiedzi na podstawowe pytanie, które zadaje sobie każdy z nas: JAK ŻYĆ? I tak krok po kroku chcemy za pomocą nowoczesnych rozwiązań przybliżyć Wam bogactwo, jakie przekazali pionierzy duchowości pustynnej, aby każdemu żyło się, może nie łatwiej, ale lepiej i godniej.

Wkrótce na blogu umieścimy informację o KONKURSIE, w którym będziecie mogli wygrać koszulki KeepCalm. Śledźcie na bieżąco wpisy, a nie ominie was nagroda :).

Mała propozycja: jeżeli kupicie koszulki w naszym sklepie, czy to w Tyńcu, czy też on-line, zróbcie sobie „super fotkę” w koszulce i podeślijcie ją do nas na e-mail: joachim@benedyktyni.pl. Będziemy je publikować na bieżąco na naszym fanpage’u i blogu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl