Mamy prezent dla Ciebie. Skorzystaj z kuponu rabatowego i kupuj o 20% taniej. Promocja potrwa do 4 grudnia

Tradycyjnie przed świętami przygotowaliśmy dla każdego klienta małą niespodziankę 🙂 Od dzisiaj do 4 grudnia włącznie, do godz. 00:00, możecie skorzystać z kuponu rabatowego EZZC7AA1, dzięki któremu otrzymacie zniżkę 20%. Promocja obejmuje wszystkie nasze produkty z wyłączeniem koszulek.

Jak skorzystać z kodu rabatowego? Na karcie zamówienia, pod listą produktów, znajduje się formularz, w który wpisujecie kod EZZC7AA1 i przyciskacie guzik „Użyj”. Strona zostanie zaktualizowana o rabat na powyższe produkty.

insta

Planujemy pod koniec grudnia wydanie, przez wielu oczekiwanego, pierwszego w Polsce podręcznika do kaligrafii (uncjała i italika) pt. „Piękna litera”. W najbliższym czasie udostępnimy książkę ojca Jana Pawła Konobrodzkiego OSB pt. „Wyjście w nieznane”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl