Masz duchową depresję? Nie przejmuj się… mamy dla Ciebie promocyjny zestaw książek

Trzeba to jasno i wyraźnie napisać, że coraz więcej ludzi cierpi na wszelkiego rodzaju depresje, załamania i lęki, które powodują ogromne spustoszenie, nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz, w środowisku, w jakim znajduje się człowiek dotknięty problemami natury egzystencjalnej.

Jak to już ojciec Włodzimierz Zatorski OSB zaznaczył w pierwszym odcinku z serii „Acedia – duchowa depresja”, na samym początku źródeł takiego stanu rzeczy należy szukać na poziomie duchowym. Podobnie sądzą autorzy, którzy z acedią zmagali się na co dzień, czyli Ojcowie Pustyni.

Oprócz serii filmów o duchowej depresji, za pomocą których chcemy pomagać w znalezieniu odpowiedzi na podstawowe pytania, dzisiaj pragniemy Wam zaproponować zestaw książek, które przybliżają problem acedii i starają się wskazać konkretne i praktyczne wskazówki, jak sobie radzić z duchową depresją.


Skorzystaj z promocji - OSZCZĘDZASZ 20 zł - kup zestaw 4 książek o ACEDII
 

  • acedia-duchowa-depresja-promocja-1
  • acedia-duchowa-depresja-promocja-4
  • acedia-duchowa-depresja-promocja-5
  • acedia-duchowa-depresja-promocja-2
  • acedia-duchowa-depresja-promocja-6
  • acedia-duchowa-depresja-promocja-3
Przygotowaliśmy promocyjny zestaw 4 książek, które możecie kupić w naszym sklepie internetowym. Oczywiście, dla tych, którzy chcieliby kupić je osobno, poniżej podsyłamy linki do konkretnych tytułów:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl