Modlitwa Jezusowa – premiera nowej książki

Nadeszła ta chwila! Po wielu latach wydaliśmy oczekiwaną książkę autorstwa Mnicha Kościoła Wschodniego – „Modlitwa Jezusowa. Jej początek, rozwój i praktyka w tradycji bizantyńsko-słowiańskiej”. Jest to niezwykle ważna publikacja z zakresu historii i praktyki duchowości.

Musicie wiedzieć, że Modlitwa Jezusowa to pierwotna, pamiętająca czasy Ojców Pustyni, praktyka modlitewna, szeroko stosowana na Wschodzie, natomiast na Zachodzie w znacznym stopniu wyparta przez późniejsze formy pobożnościowe.

Tą publikacją pragniemy przypomnieć każdemu, że coś takiego jak Modlitwa Jezusowa istnieje i nie jest ona zapożyczeniem z innych religii, ale pozostaje mocno osadzona w tradycji pierwszych wieków chrześcijaństwa – z czasów (co szczególnie ważne) Kościoła niepodzielonego.

Nie bylibyśmy sobą bez przygotowania czegoś EXTRA 🙂 Z okazji premiery książki „Modlitwa Jezusowa” zrobiliśmy z tej okazji unikatowy zestaw: książka + czotka do praktykowania Modlitwy Jezusowej (AKTUALIZACJA!!! Promocja została zakończona).

 

Wejdź do naszej księgarni i kup książkę Modlitwa Jezusowa

 

Oprócz zestawu, w naszym sklepie możecie zakupić czotkę 30-tkę do praktykowania Modlitwy Jezusowej. Oferta niebawem poszerzy się o kolejne rodzaje, czyli 50-tki i 100-tki. Bądźcie na bieżąco, a nie ominą Was nowości i promocje: newsletter lub fanpage.

 

  • modlitwa-jezusowa-4
  • modlitwa-jezusowa-3
  • modlitwa-jezusowa-2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl