Najnowsza książka ojca Włodzimierza Zatorskiego OSB „Pieśni dla Pana”

Jeszcze przed Świętami udało nam się wydać najnowszą publikację ojca Włodzimierza Zatorskiego OSB pt. „Pieśni dla Pana. Hymny i pieśni liturgiczne Starego i Nowego Testamentu”.

Po wcześniej wydanej książce „Psalmy – szkoła mądrości” jest to kolejna część egzystencjalnych refleksji, w której Autor komentuje wybrane psalmy. Obecna publikacja, którą oddajemy do Waszych rąk, ma za cel wprowadzenie w lepszą i bardziej głęboką lekturę Pisma Świętego, jak również w świadome przeżywanie liturgii.

Książka „Pieśni dla Pana” stanowi praktyczny i zrozumiały dla każdego komentarz do wybranych hymnów i pieśni ze Starego i Nowego Testamentu. Będzie idealnym uzupełnieniem codziennej lektury Biblii, a przy okazji pozwoli zrozumieć trudne i niejasne fragmenty z Pisma Świętego.

  • piesni-dla-pana-wlodzimierz-zatorski-1
  • piesni-dla-pana-wlodzimierz-zatorski-6
  • piesni-dla-pana-wlodzimierz-zatorski-3
  • piesni-dla-pana-wlodzimierz-zatorski-5
  • piesni-dla-pana-wlodzimierz-zatorski-4
  • piesni-dla-pana-wlodzimierz-zatorski-2

Za kilka dni opublikujemy kilka słów ojca Włodzimierza Zatorskiego OSB o tym, jak powstała książka „Pieśni dla Pana”. Aby nic z nowości nie umknęło Waszej uwadze, bądźcie na bieżąco: śledźcie nasz fanpage lub, jak kto woli, zapiszcie się do newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl