„Nie bądź jak nadęta purchawka. Uśmiechnij się”. Plakaty motywacyjne dostępne w naszej księgarni internetowej

W naszej księgarni internetowej możecie skorzystać z czegoś nowego. Były kubki, koszulki i torby, po wielu sugestiach i zapytaniach przyszedł czas na PLAKATY MOTYWACYJNE z najpopularniejszymi hasłami motywacyjnymi, zaczerpniętymi zarówno z tekstów ojca Leona, jak i z tradycji Ojców Pustyni.


Przygotowaliśmy cztery znane Wam już wzory. Umieszczone są w ramce (rozmiar: 40×50 cm, kolor czarny) z passepartout. Zabezpieczenie frontu: plastik polistyrenowy.

Od dzisiaj możecie korzystać z naszych plakatów motywacyjnych i ozdobić domową (lub w miejscu pracy) ścianę ciekawymi myślami Ojca Leona Knabita OSB, jak również zdaniami z tradycji duchowej Ojców Pustyni. Staramy się, aby #DobreSłowo szło w świat: ufamy, że spowoduje pojawienie się uśmiechu na twarzy, jak również skieruje ku głębszej refleksji.


Bezczynność jest wrogiem duszy

bezczynnosc_jest_wrogiem_duszy_2

 

Jesteś powołany i stworzony do SZCZĘŚCIA

jestes_powolany_i_stworzony_do_szczescia_2

 

Nie bądź jak nadęta purchawka. Uśmiechnij się

nie_badz_jak_nadeta_purchawka

 

Z gębą jak cmentarz świata nie zbawisz

z_geba_jak_cmenatrz_3

 

Materiały dodatkowe:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl