O jedności małżeńskiej, antykoncepcji i grzechu, czyli ostatnie grafiki przed premierą książki „Ojca Leona słów kilka”

Zrobiły nam się zaległości z grafikami z najnowszej książki „Ojca Leona słów kilka”, ale spokojnie, dzisiaj wszystko nadrobimy. Tematyka jest nawzajem przenikająca się i dotyczy życia rodzinnego.

Ojciec Leon Knabit w sposób konkretny przedstawia 3 problemy, które możemy zaobserwować w dzisiejszym społeczeństwie: kryzys jedności małżeńskiej, stosowanie antykoncepcji i nieprawidłowe rozumienie pojęcia grzechu.

  • 3
  • 4
  • 5

Pamiętajcie!!! 23–26 października, podczas Targów Książki w Krakowie, na naszym stoisku C16 będziecie mogli spotkać Ojca Leona, który będzie podpisywał swoją najnowszą książkę „Ojca Leona słów kilka”; z niej pochodzą powyższe cytaty.

Jeżeli chcecie się dowiedzieć o kolejnych atrakcjach, jakie przygotowaliśmy dla Was na czas Targów, zerknijcie na poniższe wpisy na blogu:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl