O kryzysie półmetku życia, tynieckiej ikebanie i teologii sakramentów uzdrowienia – NOWOŚCI w naszej ofercie…

Kto już zdążył zaglądnąć na stronę główną naszej księgarni on-line, mógł znaleźć świeżutkie NOWOŚCI w naszej ofercie wydawniczej. Trzy książki, trzy różne tematy… Kryzys półmetku życia, teologia sakramentów uzdrowienia i sztuka układania ikebany. Poniżej przedstawiamy nowe publikacje:

 

w-polowie-drogi

W połowie drogi

Dla człowieka wierzącego kryzys półmetka nie jest czymś, co atakuje go od zewnątrz i do przezwyciężenia którego może używać wiary tylko jako źródła siły. W kryzysie ujawnia się działanie samego Boga. Półmetek życia jest zatem okazją do nowego, intensywnego spotkania i doświadczenia Boga.

 

 


 

 

w-jego-ranach-nasze-uzdrowienie

W Jego ranach nasze zdrowie

Nasze uzdrowienie nie jest w naszych rękach. Nawet ciągle rozwijająca się medycyna czy coraz większa ilość psychologicznych kozetek nie jest w stanie uleczyć miejsca, które jest najbardziej zranione – naszego serca. Nasze uzdrowienie jest poza nami.

 

 

 


 

tyniecka-ikebana

TYNIECKA IKEBANA

Pierwsza część tego wprowadzenia przedstawia podstawowe założenia tynieckiej ikebany, skupionej na kwiatach w liturgii, bo dla niej ta ikebana powstała.

Druga część pokazuje, jak się to robi. Na początek – tradycyjne techniki budowania ikebany. Cenniejsze jest jednak staranne wprowadzenie w pracę na modułach tynike ikra, oryginalnym systemie osadzania roślin ciętych w naczyniach niskich i wysokich.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl