#OjcaLeonaSłówKilka o homoseksualizmie, czyli rozpoczęliśmy promocję niezwykłej książki Ojca Leona Knabita OSB

Jak pisaliśmy ostatnio, w najbliższych tygodniach, w mediach społecznościowych będą krążyć grafiki z fragmentami książki „Ojca Leona słów kilka”, którą zamierzamy wydać pod koniec października. Ufajmy, że na Targach Książki będziecie mogli otrzymać osobisty autograf od Ojca Leona. Prace nad redakcją tekstu trwają, okładka już jest, przedstawimy ją w tym tygodniu. Jest duża szansa, że wyrobimy się na czas ze składem i drukiem i świeżutka publikacja będzie na Was czekała w naszym sklepie on-line i oczywiście na naszym stoisku podczas Targów Książki w Krakowie (23–26 października 2014).

Wszystkie wpisy znajdziecie pod tagiem #OjcaLeonaSłówKilka, którym będą oznaczone wszelkie newsy i bieżące informacje na temat postępu prac, jak również najnowszych materiałów promocyjnych.

Zaczęliśmy od bardzo drażliwego tematu, ale podobnie jak Ojciec Leon, tak i my lubimy „wsadzić kij w mrowisko”. Niech uzupełnieniem powyższej grafiki będzie film, w którym nasz ulubiony autor poddaje refleksji temat homoseksualizmu i rozprawia się z nim na swój własny sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl