„Panie Jezu Chryste, Synu Boga żywego, zmiłuj się nade mną, grzesznikiem” – opaski z formułą modlitwy Jezusowej

Nie tak dawno udostępniliśmy w naszej księgarni internetowej wprowadzenie do praktyki modlitwy Jezusowej, którego autorem jest Szymon Hiżycki OSB, opat tyniecki. Od dłuższego czasu możecie korzystać ze specjalnej podstrony na temat modlitwy Jezusowej, a dzisiaj mamy dla Was coś specjalnego.

Podobnie jak w przypadku opasek z formułą egzorcyzmu, przygotowaliśmy „coś” dla praktykujących modlitwę Jezusową: opaskę z formułą modlitewną, która nawiązuje do najstarszej tradycji Ojców Pustyni, a dokładniej do modlitwy monologicznej. Ma ona za cel przypominać zarówno o praktyce, jak i wspierać dzieło rozpowszechniania wiedzy o samej modlitwie Jezusowej.

Opaska z formułą modlitwy Jezusowej dostępna w księgarni internetowej

W najbliższym czasie przygotujemy promocję: o szczegółach poinformujemy w osobnym wpisie. Opaski to dopiero początek naszych pomysłów, które służą promocji modlitwy Jezusowej. Na chwilę obecną możecie skorzystać z działu w naszej księgarni, gdzie znajdziecie tzw. NIEZBĘDNIK do praktyki modlitwy Jezusowej.

modlitwa_jezusowa_4

Materiały dodatkowe:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl