Pierwsza w Polsce opaska z modlitwą o egzorcyzm

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom współczesności 🙂 przygotowaliśmy coś specjalnego dla każdego, kto zetknął się z duchowością medalika św. Benedykta.

Jak wiecie medalik ma w sobie zawartą formułę egzorcyzmu zawartą w skrótach V R S N S M V – S M Q L I V B: Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana – Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas (Idź precz szatanie, nie kuś mnie do próżności. Złe jest to co podsuwasz, sam pij truciznę).

Postanowiliśmy wyciągnąć dla każdego ten napis i umieścić go na opasce silikonowej, którą każdy może nosić na swojej ręce. Oprócz samej modlitwy o egzorcyzm umieściliśmy hasło benedyktyńskie „PAX”, o którym pisał sam św. Benedykt. Pomiędzy poszczególnymi częściami dodaliśmy krzyż św. Benedykta z literami C S P B (Crux Sancti Patris Benedicti).

Kup opaskę z egzorcyzmem w naszej księgarni

opaska-z-egzorcyzmem-2

Liczymy na to, że podzielicie się informacją o tak niezwykłej opasce z egzorcyzmem. Niech informacja dotrze do każdego, kto potrzebuje pomocy i wsparcia w walce wewnętrznej.

Zobacz także:

napisz komentarz
  • A nie wiem czy się t.t zorientował,że w tym właśnie XXi wieku jest potrzeba egzorcyzmu jak w żadnym innym,ale to już kwestia wiary i trochę wiedzy i mądrego rozeznania

  • mtm, jak najbardziej sie z toba zgadzam i zaraz sama kupie. Ludzie nie chca przyznac, ze szatan panuje. Wystarczy popatrzec jak sie ludzie zachowuja, jak jeden drugiego nie szanuje, niszczy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl