Pojawił się limonkowy kubek #KeepCalm – a to jeszcze nie wszystko…

Parę dni temu w naszej redakcji pojawił się nowiutki, limonkowy kubek #KeepCalm, który dołączy do już sporej rodzinki. Od razu zaznaczamy, że to nie wszystko i pod koniec miesiąca pojawi się kolejny kolor, o czym niezwłocznie Was poinformujemy.

Zrobiliśmy parę zdjęć, dzięki którym poznacie autora i pomysłodawcę serii produktów KEEP CALM and ORA et LABORA, czyli Joachima Zelka OSB we własnej osobie z kubkiem w wersji limonkowej :).

  • kubek-limonkowy-keep-calm-and-ora-et-labora-5
  • kubek-limonkowy-keep-calm-and-ora-et-labora-4
  • kubek-limonkowy-keep-calm-and-ora-et-labora-3
  • kubek-limonkowy-keep-calm-and-ora-et-labora-2
  • kubek-limonkowy-keep-calm-and-ora-et-labora-1

Wszystkie produkty możecie kupić w naszym sklepie on-line i pamiętajcie, rodzinka #KeepCalm będzie na Was czekać na Targach Książki w Krakowie (stoisko C16). Aktualności, zapowiedzi i najbliższe plany wydawnicze będziemy umieszczać na naszym fanpage’u; możecie również skorzystać z newslettera, za pomocą którego na Wasze skrzynki e-mail będą wysyłane informacje z naszego bloga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl