Ponad 400 stron pism duchowych za jedyne 15 zł – tylko przez weekend super promocja na książkę „Filokalia”

Chcemy, by modlitwa Jezusowa towarzyszyła jak największej grupie osób, dlatego przygotowaliśmy dla Was zupełnie wyjątkową, jednorazową promocję. Już od lat można w naszym wydawnictwie kupić wybór tekstów z Filokalii w tłumaczeniu i opracowaniu ks. Józefa Naumowicza. W ten weekend (7–9 VIII) radykalnie obniżamy cenę tego tomu, tak by każdy mógł go zakupić i czerpać z mądrości świętych mnichów i Ojców Pustyni. Podczas gdy zwykle kosztuje on 35 złotych, teraz możecie go mieć za jedyne 15 złotych!


Jakie są warunki promocji? Bardzo proste: zakupu musicie dokonać w ten weekend (7-9. 08. 2015), między godziną 18:00 w piątek a północą w niedzielę. Promocja obejmuje jedynie zamówienia składane przez Internet!

 

Skorzystaj z MEGA promocji i kup wybór tekstów o modlitwie serca za jedyne 15 zł


W ten sposób pragniemy poszerzyć wiedzę naszych Czytelników na temat modlitwy Jezusowej. Objęty promocją tom wybranych tekstów z Filokalii to znakomita pozycja dla tych, którzy pragną wejść w nurt modlitwy hezychastycznej. Szczególnie wartościowy jest wstęp ks. Naumowicza, który kreśli ideał modlitwy wyłaniający się z tekstów zebranych w Filokalii. Kupując tę książkę, spotkacie się ze św. Bazylim Wielkim, z Ewagriuszem z Pontu, z Janem Kasjanem, Diadochem z Fotyki, św. Maksymem Wyznawcą, Hezychiusza z Synaju, Symeonem Nowym Teologiem i św. Grzegorzem Palamasem… i z wieloma innymi! A jak mówi Księga Przysłów, kto z mądrym przestaje – nabywa mądrości (13,20).

Zachęcamy Was do skorzystania z tej promocji; możecie też spodziewać się kolejnych. Już niedługo udostępnimy naszym Czytelnikom świeżo przełożony z greki tekst Pseudo-Antoniego, który otwiera Filokalię. Czekają też Was zniżki na określone publikacje Wydawnictwa Benedyktynów TYNIEC poświęcone tematyce modlitwy serca.


banner-promocja-filokalia


Materiały dodatkowe:

napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl