Potrzeba radosnych głosicieli Słowa Bożego. Nowa książka pt. „Rekolekcje z Ojcem Leonem”

W miastach, gdzie w godzinach szczytu i pośpiech jest większy i liczny tłum bardziej natarczywy, wprowadza się na skrzyżowaniach i na innych przejściach dla pieszych światła: czerwone, zielone i żółte… Na światła czerwone zatrzymują się piesi i pojazdy, choćby nie wiadomo jak im się spieszyło.

A w życiu? Zatrzymaj się na chwilę i pomyśl, po co żyjesz – jak mówi młodzieżowa piosenka. Takim zatrzymaniem jest każda chwila modlitwy, każda Msza św. i rekolekcje, które odprawiamy w parafii w Adwencie, Wielkim Poście, czy przy innych okazjach. Kto zaś odczuwa taką potrzebę, a znajdzie czas (i pieniądze!), żeby pojechać do jakiegoś domu rekolekcyjnego – a wiele ich dzisiaj mamy w Polsce – i tam na parę dni zostawić za sobą wszystkie troski, by o nich z Bogiem pomyśleć, jak sobie z nimi dawać radę w codziennym życiu.

Skorzystaj z nowej książki Ojca Leona - wejdź do księgarni

87

W tej książeczce przedstawiamy paręnaście konferencji, które Ojciec Leon wygłosił w ramach rekolekcji zamkniętych w kraju i zagranicą. I jeszcze słowo od Ojca: Obiecuję szczerą modlitwę w intencji Czytelników płci obojga, by Bóg nie poskąpił światła wiary i siły do radzenia sobie z własnym, zwykle nie …łatwym życiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl