Prezentacja okładki książki „Ojca Leona słów kilka” i kolejna grafika, tym razem o ateizmie

Dzisiaj na bogato. Pragniemy się z Wami podzielić informacją, że okładka do najnowszej książki Ojca Leona, którą zapowiadamy od kilku dni, jest już gotowa; podsyłamy ją do wglądu i oceny.

ojca-leona-slow-kilka-6

Staraliśmy się, aby w projekcie uchwycić to, co najważniejsze, czyli osobę Autora, i w możliwie jak najprostszy sposób zatytułować całość. Pozostaliśmy przy pierwotnym tytule z portalu PSPO, czyli „Ojca Leona słów kilka”. Uważamy, że oddaje on wszystko to, co znajdziecie w książce, która, jak ufamy, ukaże się w sprzedaży za 3 tygodnie.

Przy okazji dzisiejszego wpisu, umieszczamy kolejną, już drugą z kolei, grafikę promującą książkę „Ojca Leona słów kilka”. Dzisiejszym tematem jest ATEIZM (u góry)

Podobnie jak ostatnio, oprócz zdjęcia umieszczamy film z udziałem Ojca Leona poświęcony tematyce ateizmu. Podsumowując, posłużymy się słowami Autora:

Rozpoczynając wszelkie rozważania, należy zacząć od szacunku do drugiego człowieka. W mówieniu o ateizmie, który jest jakoby „gorącym żelazem”, tematem trudnym i wywołującym wiele komentarzy, nie wolno zapomnieć, że każdy z nas jest człowiekiem stworzonym przez Boga, nadzwyczajnym i przeznaczonym do zbawienia, i nie mamy prawa nikogo dyskryminować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl