Projekt FILOKALIA od kuchni [cz.3] – potrzebujemy Twojego wsparcia :)

Nowe tłumaczenie Filokalii to przedsięwzięcie, które nie powiodłoby się, gdyby nie zaangażowanie wielu osób. Praca, którą trzeba wykonać, jest ogromna, gdyż obejmuje nie tylko mozolny i kosztowny proces przekładu, edycji, redakcji i korekt; zależy nam również na tym, by nowa Filokalia przyciągała czytelników staranną szatą graficzną. Estetyka wydania jest ważna, lecz jednocześnie wymaga nakładów finansowych. Dlatego o pomoc zwracamy się do Was.

Udzielając nam darowizny na rzecz projektu „Filokalia” wspieracie pierwsze pełne tłumaczenie znakomitej antologii duchowości chrześcijańskiego Wschodu; to dzieło przetrwa dziesięciolecia. Wasz wkład sprawi, że Filokalia, wydana w pięciu tomach o wysokiej wartości tak literackiej, jak i estetycznej, zawita najpierw do polskich księgarń, a potem do bibliotek i prywatnych księgozbiorów. Wierzymy, że Filokalia, która już utorowała sobie drogę do wielu serc, która zapaliła w nich płomień modlitwy, w ten sposób trafi do jeszcze szerszej grupy odbiorców.


Co zatem wspieracie, wpłacając na projekt „Filokalia”?

  • tłumaczenie tekstów
  • prace redakcyjne i korektorskie
  • starania o jak najlepszą jakość materialną (twarda okładka, obwoluta, szata graficzna itd.)
  • działalność promocyjną (by o modlitwie Jezusowej usłyszeli wszyscy!)
  • przedsięwzięcia towarzyszące (nagrywanie audiobooków z fragmentami Filokalii, tworzenie aplikacji mobilnych itd.)
  • rozbudowę portalu poświęconego Filokalii.

Za każdą kwotę przeznaczoną na tę ważną inicjatywę będziemy ogromnie wdzięczni. Chcemy to Wam okazać, przesyłając każdemu Darczyńcy medalik św. Benedykta oraz niewielką książkę, Praktyka modlitwy Jezusowej, zawierającą dwa traktaty z samej Filokalii.

 

Możesz pomóc dokonując wpłaty on-line 🙂

Kwota:

 

lub w tradycyjny sposób

Dane do przelewu

Dane do przelewu:

TYNIEC Wydawnictwo Benedyktynów
ul. Benedyktyńska 37
30-398 Kraków

Przelew bankowy – pieniądze można wpłacić bezpośrednio na konto bankowe: PKO BP: 25 1020 2892 0000 5302 0581 1031

WAŻNE!!! W tytule przelewu prosimy wpisać: Darowizna na projekt FILOKALIA


Dane do przelewu zagranicznego:

Numer konta IBAN: PL 25 1020 2892 0000 5302 0581 1031

Nazwa banku: PKO BP S.A.
Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A.

SWIFT (BIC code): BPKOPLPW

 

Będziemy szczęśliwi, jeśli dzieło wydania Filokalii będzie naszym wspólnym sukcesem. Każdy wkład się liczy; każdy wkład przetrwa całe dziesięciolecia, tak jak wydane przez nas książki. Każda darowizna zbliża nas do chwili, w której z radością brać będziemy do ręki poszczególne woluminy Filokalii. Jest ich aż pięć – więc przed nami dużo pracy. Bez Was się to nie uda!


Materiały dodatkowe:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl