Przeprowadzamy się :) będą opóźnienia w wysyłce zamówień…

Drodzy Czytelnicy –  już od kilku tygodni w naszym Wydawnictwie trwają intensywne przygotowania do przeprowadzki do innej części Opactwa tynieckiego. Dzięki tym zmianom nastąpi poprawa jakości i szybkości druku, a tym samym polepszy się terminowość przy realizacji zamówień, które składacie przez Internet.

Z powodu przeprowadzki jednak nastąpią również dość znaczne opóźnienia w realizacji zamówień internetowych i hurtowych, które mogą się przeciągnąć nawet do 3 tygodni. Liczymy na Waszą wyrozumiałość i cierpliwość.

A już niebawem pojawią się nowości książkowe, na które z pewnością czekacie, czyli kolejny tom „Rozmów z Ojcami” Jana Kasjana i „Miejsce łaski” Piotra Rostworowskiego.

 

Z góry przepraszamy za utrudnienia…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl