Rozdajemy książki Ojca Leona – WIELKA PROMOCJA

Od paru dni zapowiadaliśmy rozpoczęcie WIELKIEJ PROMOCJI związanej z książką Ojca Leona „Sądy kapturowe”. Dzisiaj rozpoczynamy i mamy dla Was NIESPODZIANKĘ :).

Razem z Ojcem Leonem przygotowaliśmy specjalny filmik, gdzie nasz sławny autor wyjaśnia, o co biega z tą naszą akcją.Zasady są proste: pierwsze 50 osób, które zakupi w naszym sklepie on-line książkę „Sądy kapturowe”, otrzyma książeczkę Ojca Leona pt. „O nawróceniu”. Czas jest krótki, a więc do dzieła, kto pierwszy ten lepszy :).

Przygotowaliśmy również fragmenty z książki „Sądy kapturowe”, które możecie przeczytać tutaj, jak też na portalu benedyktyńskim PSPO. Ukazała się recenzja wyżej wymienionej publikacji, do lektury której serdecznie zachęcamy.

Ufamy, że PROMOCJA przypadnie Wam do gustu. Poniżej przesyłamy kilka słów Ojca Leona o tym jak to powstała książka „Sądy kapturowe”:

Ma ojciec 26 sekund, proszę to zgrabnie podsumować – oznajmiła mi bardzo miła Pani kierująca jednym z programów w TVP.

Prosimy o cykl felietonów pod hasłem: „Sądy kapturowe”. Objętość – mniej więcej 500 znaków ze spacjami – tak brzmiała propozycja „Gościa Niedzielnego”.

Zgodziłem się na jedno i na drugie. Bo przecież obok długich artykułów, tasiemcowych kazań i opasłych tomów naukowych potrzebne są i małe formy. I oto w tej książeczce mamy zbiór „Sądów kapturowych”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl