Rozdajemy książki „Praktyka modlitwy Jezusowej. Metoda świętej modlitwy i uwagi”

O promocji myśleliśmy już przed Targami Książki, które odbyły się w Warszawie, jednak z powodu braku czasu pomysł został odłożony na później, i tak dzisiaj możecie skorzystać i zgarnąć z naszego Wydawnictwa książeczkę pt. „Praktyka modlitwy Jezusowej”, która zawiera dwa bardzo ważne traktaty na temat świętej modlitwy.

Pierwszy z tekstów nosi tytuł „Metoda świętej modlitwy i uwagi” i przypisywany jest Symeonowi Nowemu Teologowi (zm. 1022). Pismo opisuje trzy formy modlitwy i uwagi, wskazując przy tym, że dwie z nich kryją niebezpieczeństwa.

Drugi z kolei traktat, autorstwa Kaliksta i Ignacego Ksantopuloi ze Świętej Góry Atos, to „Podręcznik praktyki modlitwy Jezusowej”. Głównym motywem powyższego dzieła jest nieustanna modlitwa serca, skierowana do Jezusa. Autorzy ukazują ją w kontekście ascetycznym i sakramentalnym.

A teraz nieco o naszej promocji 🙂 Sprawa jest bardzo prosta: jeżeli kupicie w naszym sklepie internetowym, którąś z poniższych pozycji, otrzymacie książeczkę „Praktyka modlitwy Jezusowej” zupełnie GRATIS:

 

 

Pragniemy tym prezentem w jeszcze większym stopniu przybliżyć tradycję i praktykę modlitwy Jezusowej, która na Zachodzie została zapomniana, a sięga początków chrześcijaństwa. Aby we wszystkim Bóg był uwielbiony!

napisz komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl