„Rozmowy z Ojcami” – o wyrzeczeniu i czystości – skorzystaj z promocji i pobierz darmowy e-book

Ostatnio mieliśmy okazję posłuchać o. opata Szymona Hiżyckiego OSB, który podzielił się z nami refleksjami na temat życia i twórczości Jana Kasjana – mistrza życia duchowego.

Z okazji premiery nowego tomu „Rozmów z Ojcami” zrobiliśmy dla wszystkich MEGA promocję, dzięki której możecie nabyć dwie książki Jana Kasjana o 30% taniej. Klikając w banner poniżej poznacie szczegóły.

jan-kasjan-rozmowy-z-ojcami-promocja

Dodatkowo dla wiernych czytelników przygotowaliśmy kolejnego, już czwartego, darmowego E-BOOKA z tekstami rozmów (III i XII) Jana Kasjana na temat wyrzeczenia i czystości. Pliki można pobrać za pomocą systemu Pay with a Tweet, czyli tak jak za pierwszym razem, macie do wyboru dwie opcje:
 

 • poprzez aplikację Pay with a Tweet – dzielicie się informacją za pomocą social media o naszej akcji i za taki dobry gest otrzymujecie naszego e-booka. Wystarczy kliknąć w przycisk poniżej i postępować zgodnie z instrukcjami;

 

 • zapisujecie się do newslettera „Módl się i czytaj”. Po potwierdzeniu subskrypcji otrzymacie link do e-booka „Rozmowy z Ojcami – o wyrzeczeniu i czystości”.

 
Liczymy na to, że liczne promocje i prezenty jeszcze bardziej zachęcą Was do lektury pism Ojców Pustyni, o których będziemy pisać coraz więcej, a to za sprawą projektu FILOKALIA – szczegóły niebawem.

Kto może, niech się podzieli ze swoimi znajomymi informacją o promocji i darmowym e-booku, niech dobre newsy rozchodzą się szerokim echem w globalnej wiosce, jaką jest Internet.

Mamy dla Ciebie jeszcze 3 inne, darmowe e-booki:

napisz komentarz
 • Jestem zapisana na newslettera „Módl się i czytaj”, ale nie wiem jak otrzymać link do darmowych e-booków. Nie mam aplikacji Pay with a Tweet

 • Jestem zapisany do newslettera „Módl się i czytaj”, ale nie korzystam z portali społecznościowych (f, t, g+), mogę jakoś pobrać e-booka?

 • Też zapisałam się do newslettera i nie wiem jak pobrać e-booka. Link w mailu odsyła mnie do tej strony – gdzie mam teraz kliknąć, żeby pobrać e-booka? Nie ma tu żadnego linku, z którego można pobrać tego e-booka (Jana Kasjana), oprócz „pay with a tweet” i zapisu do newslettera „Módl się i czytaj”. Bardzo proszę o odpowiedź gdzie mam tutaj kliknąć, skoro już zapisałam się do newslettera, a nie mam knota na tweeterze.

 • Jak pobrać e-booki bez tweeta:

  Po zapisaniu sie na listę biuletynu „Módl sie i czytaj” otrzymałem wiadomość e-majlową w swojej skrzynce. W treści tego mejla można znaleźć odnośniki do darmowych e-booków. U mnie fragment wiadomości zawierający linki zaczyna się tak:

  NIESPODZIANKA 🙂
  Dla naszych wiernych czytelników przygotowaliśmy 6 E-BOOKÓW, zupełnie za darmo:


  • jeżeli Pani zapisała się na newsletter, na Pani skrzynkę e-mail powinien przyjść e-mail z linkami do e-booków (proszę też sprawdzić w folderze SPAM)

 • Mieszkam poza granicami Polski, ale nadal wolę czytać w języku polskim, a ostatnio pociąga mnie Jezus ku coraz prostszej modlitwie… Trafiłam tu przez internetowe ślady dróg dominkańskich. Chciałabym poczytać Jana Kasjana i nie tylko, by zyskać przewodników naj naj na drodze modlitwy. E book to db sposób a audiobook jeszcze byłby lepszy bo kobieta pracująca mogłaby np prasując karmić duszę lekturą, coś jak mnisi w trakcie posiłku….którym lektor czytał.
  Jakby można kupić droga internetowa?
  MK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl