Spotkanie z ojcem Leonem i Łukaszem Wojtusikiem w Księgarni pod Globusem – 12 maja o godz. 18.00. Do zobaczenia…

Przed kolejnym wyjazdem na Targi Książki w Warszawie będziecie mieli okazję spotkać się z ojcem Leonem i Łukaszem Wojtusikiem w Krakowie, a dokładnie w Księgarni pod Globusem (ul. Długa 1), 12 maja o godz. 18.00. Spotkanie zostało zorganizowane z okazji premiery książki „Dusza z ciała wyleciała. Rozmowy o śmierci i nie tylko”.

plakat-ksiegarnia-pod-globusem

Dziennikarz Łukasz Wojtusik zadaje o. Leonowi Knabitowi ważne i trudne pytania dotyczące śmierci. Takie pytania, które sami wielokrotnie pewnie chcieliśmy zadać, ale nie mieliśmy odwagi albo nie mieliśmy kogo zapytać. O. Leon odpowiada z właściwym sobie dystansem i poczuciem humoru.

Podczas spotkania obaj opowiedzą o tym, dlaczego zdecydowali się na tak trudny temat oraz o wspólnej pracy nad książką. Rozmowę poprowadzi Magda Miśka-Jackowska.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl