Targi Książki w Warszawie po raz drugi – spotkaj się z ojcem Leonem Knabitem OSB

W tym roku postanowiliśmy zaszaleć 🙂 i wziąć udział w Targach Książki na Stadionie Narodowym w Warszawie. W dniach 19–22 maja 2016 odbędzie się kolejna edycja wielkiego święta dla pasjonatów książki drukowanej i nie tylko. Podobnie jak to było w przypadku Targów Wydawców Katolickich, nasze Wydawnictwo będzie miało swoje stoisko na Stadionie Narodowym: znajdziecie nas pod numerem 8/H.

Tradycyjnie każdy z odwiedzających będzie miał okazję spotkać się z naszą gwiazdą, czyli ojcem Leonem Knabitem OSB. W sobotę (21 maja) do ojca Leona dołączy Łukasz Wojtusik. Poniżej przesyłamy harmonogram spotkań:

  • czwartek (19 maja) – 10.00–18.00
  • piątek (20 maja) – 10.00–19.00
  • sobota (21 maja) – 10.00–19.00
  • niedziela (22 maja) – 10.00–17.00.

Na naszym stoisku 8/H znajdziecie również inne pozycje książkowe, kubki, torby materiałowe, czotki 50-tki i opaski z egzorcyzmem. Będziemy rozdawać zakładki książkowe oraz medaliki św. Benedykta (wraz z opisem).

leon-knabit

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl