Targi Wydawców Katolickich (7–10 kwietnia) – będzie się działo…

W tym tygodniu zawitamy do stolicy z ofertą naszych książek i gadżetów 🙂 Pojawimy się z okazji zbliżających się XXII Targów Wydawców Katolickich. Tradycyjnie impreza odbędzie się w Arkadach Kubickiego (Zamek Królewski). Wydawnictwo Benedyktynów znajdziecie pod numerem 108.

Jak zawsze na naszym stoisku rządzić będzie ojciec Leon, gotów do podpisywania swojej nowej książki, o której już pisaliśmy – chodzi o wywiad na temat rzeczy ostatecznych „Dusza z ciała wyleciała. Rozmowy o śmierci i nie tylko”, przeprowadzony przez Łukasza Wojtusika.

dusza-z-ciala-wyleciala-targi-ksiazki

Pod numerem 108 nie zabraknie również innych książek z oferty wydawniczej, pojawią się także gadżety, czyli nowe kubki i torby materiałowe. Każdy, kto będzie chciał, otrzyma pamiątkową zakładkę do książek.

Jak zawsze podsyłamy plan spotkań z ojcem Leonem na naszym stoisku Tyniec Wydawnictwo Benedyktynów (nr 108):


  • czwartek (7 kwietnia) – 12.00–18.00
  • piątek (8 kwietnia) – 14.00–18.30
  • sobota (9 kwietnia) – 10.00–18.30. Od 14.00 będzie z nami również współautor, czyli Łukasz Wojtusik 🙂
  • niedziela (10 kwietnia) – 10.00–17.30.

Do zobaczenia w Warszawie! Będziemy czekać na każdego… A w maju widzimy się na Stadionie Narodowym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl