Torby z gębą :) oraz koszulki z serii św. Benedykta, czyli NOWOŚCI w naszej ofercie i zapowiedzi książkowe

Okres wakacyjny okazał się w naszym Wydawnictwie bardzo płodny w gadżety 🙂 Mieliście okazję skorzystać z wyjątkowych koszulek ojca Leona Knabita „Z gębą jak cmentarz świata nie zbawisz” i już mamy dla Was kolejną NIESPODZIANKĘ, mianowicie torby i kolejne t-shirty.

Torby, jak widzicie na zdjęciach, to ciąg dalszy akcji #więcejRadości, dlatego też zawierają słynne, gębowe hasło ojca Leona. Z kolei nowe koszulki stanowią element większej całości, a dokładnie serii św. Benedykta, czyli gadżetów z hasłami motywacyjnymi pochodzącymi z Reguły, którą zostawił nam Patriarcha mnichów Zachodu.

GĘBOWE torby Ojca Leona - kliknij tutaj

  • z-geba-jak-cmentarz-swiata-nie-zbawisz-1
  • z-geba-jak-cmentarz-swiata-nie-zbawisz-2
  • z-geba-jak-cmentarz-swiata-nie-zbawisz-3

Na pierwszy rzut poszedł tekst z rozdziału 48. „O codziennej pracy fizycznej”, czyli: BEZCZYNNOŚĆ jest wrogiem duszy. Hasło niezwykle nam się spodobało i postanowiliśmy je wykorzystać umieszczając je na nowych koszulkach. Jak widzicie poniżej, prezentują się wspaniale 🙂 W planach mamy kolejne wzory, niebawem usłyszycie nieco o nich.

Nowe koszulki BEZCZYNNOŚĆ jest wrogiem duszy czeka na CIEBIE 🙂

  • bezczynnosc-jest-wrogiem-duszy-1
  • bezczynnosc-jest-wrogiem-duszy-2
  • bezczynnosc-jest-wrogiem-duszy-3
  • bezczynnosc-jest-wrogiem-duszy-4
  • bezczynnosc-jest-wrogiem-duszy-5
  • bezczynnosc-jest-wrogiem-duszy-6

Co do planów wydawniczych, w najbliższym czasie pojawią się kolejne publikacje, w tym nowa książka ojca Leona Knabita OSB o świętości:

 

w-polowie-drogi

W połowie drogi

Dla człowieka wierzącego kryzys półmetka nie jest czymś, co atakuje go od zewnątrz i do przezwyciężenia którego może używać wiary tylko jako źródła siły. W kryzysie ujawnia się działanie samego Boga. Półmetek życia jest zatem okazją do nowego, intensywnego spotkania i doświadczenia Boga.

 

 


 

 

wez-sie-w-garsc-badz-swiety

Weź się w garść, bądź święty

Natomiast świat jest zupełnie po przeciwnej stronie i słowo ‘świętość’ dzisiaj dla niego niewiele znaczy albo i nic. Czasem zdewociałość, czasem wyłącznie klepanie paciorków, niekiedy obłudę, ale dla ludzi wierzących, tak normalnie wierzących, to jest jakiś szczyt, który dla normalnego człowieka jest trudny do osiągnięcia.

 

 


 

 

bekarty-dantego

Bękarty Dantego

Umiłowanie prawdy staje się faktycznie umiłowaniem chwały osobistej. Medytacja pierwszego zdania, jakie zapisuje Dante, pokazuje nam jego paradoksalność – miłowanie prawdy to pragnienie chwały. Pragnienie pozostawienia czegoś potomnym jest tęsknotą za tą nieśmiertelnością, która nie jest jednak życiem wiecznym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl