Trwają prace nad najnowszą książką Ojca Leona – to będzie HIT wydawniczy

Obecnie w naszym Wydawnictwie trwają „ostre” prace nad najnowszą publikacją tekstów Ojca Leona, które powstały z inicjatywy portalu benedyktyńskiego PSPO.

Seria filmów pt. „Ojca Leona słów kilka…” została spisana i obecnie oddana do redakcji. Pracujemy nad okładką książki, a premierę planujemy na 18. Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie (23–26 października 2014), ale czy się to uda, tego nie możemy obiecać; zawsze trzeba brać poprawkę na wydarzenia losowe. Mamy jednak wielką nadzieję, że wszystko uda się zrobić w terminie, tak jak zaplanowaliśmy. Więcej informacji na temat naszego udziału w Targach znajdziecie niebawem na blogu.

Wracając do książki Ojca Leona postanowiliśmy, że będziemy zapoznawać naszych czytelników z poszczególnymi fragmentami z najnowszej publikacji i zrobimy to w formie dzisiaj bardzo popularnej, czyli grafik z konkretnym cytatem. Materiały będziemy umieszczać na:

Bądźcie na bieżąco i zapiszcie się do newslettera… Za parę dni powinniśmy zaprezentować okładkę książki Ojca Leona :). Pod tym tagiem #OjcaLeonaSłówKilka będziecie mogli znaleźć najświeższe wiadomości o postępie prac i zobaczyć grafiki z cytatami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl