„Widziane z Tyńca”, „Źródła monastyczne”, „Oślica Balaama” i wiele innych o 40% taniej

Do 21 listopada 2019 r. trwa promocja na książki i e-booki z naszej oferty (promocja nie obejmuje tytułów: z serii Piękna Litera, Album. Tyniec 1939-2019 oraz Servite Domino!), które możecie kupić o 40% taniej przy użyciu kodu rabatowego – YNVHMT31 (obowiązuje tylko w sklepie internetowym).

Polecamy:

Jak skorzystać z kodu rabatowego? Na karcie zamówienia, pod listą produktów, znajduje się formularz, w który wpisujecie kod YNVHMT31 i przyciskacie guzik „Użyj”. Strona zostanie zaktualizowana o rabat na powyższe produkty.

komentarz

napisz komentarz
  • Z całego serca dziękuję za wspaniałą promocję, nigdy w życiu nie wydałem jeszcze tyle na książki co w czasie jej trwania, ale myślę, że było warto. Mam nadzieję, że jeszcze w przyszłym roku będzie podobna promocja, żeby uzupełnić braki 🙂 Ale proszę już nie w tym roku, bo moje finanse tego nie zniosą….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl