Wielka obniżka cen – książki za 2 złote – jedyna taka okazja…

Od dłuższego czasu możecie korzystać z naszego OUTLETU, gdzie znajdziecie książki z dużym rabatem. W dzisiejszym wpisie pragniemy zaproponować każdemu kilka pozycji książkowych po SUPER niskiej cenie, prawie za darmo 🙂

Przy okazji większych zakupów możecie dorzucić sobie do zamówienia tych kilka książek, które można zakupić za jedyne 2 złote. Poniżej przesyłamy listę książek objętych naszą promocją:

 

wiernosc-lasce

Wierność łasce

Konferencje wygłoszone w Zakopanem, w 1962 r. do duszpasterzy akademickich o kierownictwie duchowym zaawansowanych. Uwagi Autora mogą być przydatne szczególnie dla duszpasterzy grup modlitewnych i ruchów katolickich.

 

 

 


 

 

swiadectwo-boga

Świadectwo Boga

Autor stara się przypomnieć najprostsze i najważniejsze prawdy dotyczące wiary chrześcijańskiej, przede wszystkim to, że nie jest ona światopoglądem, ale przyjęciem samego Boga, jako Osoby. Dlatego nie da się jej oddzielić od miłości. Wejście w więź z Bogiem pociąga dopiero za sobą przyjęcie wszystkich prawd objawionych.

 

 


 

 

o-prawdziwym-obrazie-czlowieka

O prawdziwym obrazie człowieka

Kim jest człowiek? Najczęściej na to pytanie oczekujemy odpowiedzi od filozofii lub antropologii teologicznej. Zaskakuje w związku z tym próba odpowiedzi na to pytanie podjęta przez liturgistę. Odo Casel – jeden z najwybitniejszych teologów liturgii XX wieku – w cyklu konferencji rekolekcyjnych dla benedyktynek próbuje odpowiedzieć na to pytanie, czerpiąc z całego swojego doświadczenia życiowego.

 

 


 

 

dzieje-dzieci-madrosci

Dzieje dzieci Mądrości

Książka jest zapisem rekolekcji wygłoszonych przez Autora dla benedyktynów w Tyńcu w grudniu 2006 roku. Rozważania te podsumowują różne wątki, którymi Autor zajmował się od lat. Są całościowym spojrzeniem w świetle Mądrości na różne kwestie teologii i duchowości. Jego źródłem jest głównie Pismo Święte, interpretowane w duchu zachodniej i wschodniej tradycji chrześcijańskiej, a także doświadczenia mistyków i świętych.

 

 

więcej promocji

znajdziesz TUTAJ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl