Wybijamy monety z medalikiem św. Benedykta. Coś dla kolekcjonerów i numizmatyków

Kochani, jakiś czas temu zakupiliśmy do naszego Wydawnictwa sprzęt do ręcznego wybijania monet. Zaopatrzyliśmy się w krążki z mosiądzu i miedzi cynowanej, jak również w kapsułki ochronne.

I rozpoczęliśmy produkcję 🙂 Robimy dla Was ręcznie wybijane monety z medalikiem św. Benedykta, w dwóch wersjach: uniwersalnej i tzw. karawaki, która to pochodzi z naszego kościoła tynieckiego.

Cieszymy się, że możemy zaprezentować coś, co produkujemy na miejscu. Własnymi rękami wybijamy nasze monety, co możecie zobaczyć na poniższym filmiku:

Monety z naszej oferty są również specjalnie adresowane do kolekcjonerów i numizmatyków, których pasją jest zbieranie różnego rodzaju monet z całego świata. Teraz macie możliwość zaopatrzyć się w pierwsze w Polsce monety z medalikiem św. Benedykta.


W naszej ofercie znajdziecie dwa wzory:


Monety wybijane są ręcznie, na miejscu w naszym Wydawnictwie, stąd parę uwag dla kupujących:

  • na niektórych monetach można znaleźć śladowe ilości zabrudzeń, które powstają w procesie wybijania;
  • monety zabezpieczone są kapsułką, której zasadniczo nie powinno się otwierać;
  • monety mają charakter kolekcjonerski. Wykonane są z mosiądzu (karawaka) i miedzi cynowanej (model uniwersalny).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl