Wygraj koszulki KEEP CALM and ORA et LABORA – Konkurs

Drodzy czytelnicy — tak jak obiecaliśmy w dniu premiery naszych niezwykłych benedyktyńskich koszulek, ogłaszamy dla wytrwałych KONKURS, podczas którego rozdamy 3 koszulki dla zwycięzców.


Zasady są jasne i będą wymagały pewnego wysiłku z Waszej strony:

 • Napiszcie, która z ostatnio przez Was zakupionych książek Wydawnictwa Benedyktynów najbardziej przypadła Wam do gustu i króciutko wyjaśnijcie, dlaczego tak się Wam spodobała (przesyłajcie na adres: konkurs@tyniec.com.pl). Najbardziej ciekawe i ambitne opisy zostaną nagrodzone koszulkami.
 • Ważnym elementem wzięcia udziału w konkursie będzie zapisanie się do newslettera naszego bloga. Możesz to uczynić klikając w ten oto link :). Po wpisaniu swojego e-maila i kodu, przyjdzie do Ciebie e-mail potwierdzający; musisz kliknąć w link (osoby, które potwierdziły swoją subskrypcję, będą mogły wziąć udział w konkursie).

To są 3 bardzo trudne zadania, które — ufamy — nie przerosną możliwości naszych czytelników :). Bawimy się do 4 sierpnia 2014, ogłoszenie zwycięzców nastąpi 6 sierpnia 2014 na blogu.

Enjoy… and KEEP CALM

napisz komentarz
 • hmm, nie mam FB, nie chce mieć FB, nie przepadam za FB …. tak, są jeszcze takie dinozaury, mimo że jestem stosunkowo młody,

 • No i niestety….nie mogę wziąć udziału w tak interesującym konkursie. Primo: już mam Wasz newsletter , secundo – nie mam profilu na FB ( tak, tak są jeszcze tacy ludzie na świecie 😉 ) . Ale koszulkę kupię sobie jak będę w Tyńcu – co mam nadzieję się w tym roku ziści.
  p.s. W niedzielę pojadę rowerem do Pierwoszyna – w końcu z Gdyni to nie tak daleko i może nasz Pan sprawi , że spotkam tam Ojca Leona ( tak bardzo chciałbym go uściskać )

 • Niestety podajecie warunki „nie z tej ziemi”.
  Wasz newsletter już prenumeruję, ale FB nie mam i nie zamierzam mieć.
  Może jakieś inne warunki dla „sprawnych inaczej” w tym względzie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl