Wyjątkowa zapowiedź – nagrywamy dla Was audiobooki: „Regułę”, II księgę „Dialogów” i dzieło „Rozmowy o modlitwie”

Jak przeczytaliście w tytule, przesyłamy zapowiedź wyjątkowych nowości, które w najbliższych miesiącach pojawią się w naszej ofercie wydawniczej. Postanowiliśmy przygotować dla Was zestaw audiobooków, które mają za zadanie przybliżyć każdemu słuchaczowi osobę i naukę św. Benedykta z Nursji oraz ukazać kwestię modlitwy w nauczaniu Jana Kasjana.

Nasza kamerka pojechała razem z br. Stefanem do studia nagrań, czego efektem jest poniższy filmik :). Miłego oglądania…

Na chwilę obecną trwają prace nad edycją nagranych materiałów, a w przyszłym tygodniu ruszamy do studia, aby nagrać kolejną książkę – „Rozmowy o modlitwie” autorstwa Jana Kasjana.

Reasumując, za kilka miesięcy będziecie mogli kupić 3 audiobooki:

  • „Regułę” św. Benedykta
  • II księgę „Dialogów” św. Grzegorza Wielkiego
  • „Rozmowy o modlitwie” Jana Kasjana.

Aktualnie w naszym sklepie on-line możecie nabyć audiobook „W głąb misterium” , który jest zapisem rekolekcji dla studentów prowadzonych w 1972 roku przez ojca Piotra Rostworowskiego. Wiele osób, które w nich uczestniczyło, twierdzi, że miały niemal przełomowe znaczenie w ich życiu. Rzeczywiście, do dziś uderza niezwykła aktualność głoszonych wówczas nauk, choć od tego czasu minęło ponad trzydzieści lat. Dlatego też w niniejszym zbiorze postanowiliśmy przypomnieć je Państwu wierząc, że i dziś, podobnie jak wówczas, pomogą wielu odnaleźć swoją drogę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl