Zapowiedź nowej książki „Sam na sam z Bogiem” — o życiu pustelniczym…

W naszej ofercie wydawniczej już niebawem pojawi się kolejna książka Jeana Leclercqa OSB, w której poznamy sekrety życia pustelniczego na podstawie doktryny założyciela Kongregacji Monte Corona, bł. Pawła Giustinianiego.

Książka nosi znamienny tytuł „Sam na sam z Bogiem”; sprowadzona w ten sposób do podstawowego zarysu doktryna duchowa Giustinianiego odznacza się, jak się okaże, cudowną spoistością. Myślą centralną, z której cała jego nauka się rozwija i która wciąż się wyłania z różnych jego tekstów, jest pojęcie podstawowe dla każdego życia pustelniczego: „Żyć sam na sam z Bogiem, i żyć dla Boga samego”.


Aktualnie w naszej księgarni on-line dostępna jest książka „Humanista-Eremita. Błogosławiony Paweł Giustiniani (1476–1528)”.


Premiera książki planowana jest za 2 tygodnie — bądźcie na bieżąco, śledźcie nasz fanpage lub zapiszcie się do naszego newslettera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl