Zaproszenie na spotkanie z Joanną Jurkiewicz w kościele tynieckim

Już poznaliście Panią Joannę Jurkiewicz, kiedy pisaliśmy o możliwości zorganizowania bezpłatnego spotkania w parafiach/muzeach/bibliotekach i innych instytucjach, na temat Jana Pawła II i zainicjowanej przez Niego 1. Oazy w Rzymie.

Dzisiaj pragniemy Was zaprosić na spotkanie z Panią Joanną do Tyńca, które odbędzie się 16 listopada w kościele tynieckim. Autorka książki „Zwiastunowi z Gór” po każdej Mszy Św. (6.30, 8.30, 10.30, 12.30, 18.00) wygłosi krótką (4 min.) prelekcję na temat osobistego doświadczenia spotkania ze Świętym Papieżem, po której będzie okazja nabycia książki z autografem Pani Jurkiewicz.
Zapraszamy do czytania bloga Pani Joanny; warto też zobaczyć stronę informacyjną, specjalnie przygotowaną dla osób chętnych do zorganizowania w swojej parafii podobnego spotkania o Janie Pawle II.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014. Wydawnictwo Benedyktynów TYNIEC | redakcja@tyniec.com.pl // blog wspierany przez jzelek.pl